Intraceuticals

Sylwia Rakowska Ambasadorką Marki Intraceuticals!

Sylwia Rakowska jest wizażystką, kreatorką wizerunku i makijażu gwiazd, ekspertką wizażu fotograficznego i scenicznego. Od wielu lat współpracuje z największymi nazwiskami show-biznesu – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzy makijaż do sesji zdjęciowych dla najlepszych marek, projektantów i magazynów mody.

Intraceuticals jest tylko jeden!

Intraceuticals jest tylko jeden, bo to w nim wszystkie serum są porcjowane. Dlaczego? Formuły przeciwutleniaczy w tych serum  dostosowano do różnych dróg ich absorpcji przez skórę. Witaminy młodości i anty-utleniacze w buteleczkach wielokrotnie otwieranych nie mają szans zachować się w postaci wyjściowej i ulegają degradacji.

 

Wiosenna edycja akcji społecznej "Wyglądam dobrze, czuję się lepiej"

Polska firma Kosmoprof jest pierwszą na świecie, która potwierdziła badaniami skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu Intraceuticals Rejuvenate w pielęgnacji skóry po terapiach onkologicznych. Teraz zachęca do udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej „Wyglądam dobrze, czuję się lepiej”. Właśnie rozpoczęła się jej wiosenna edycja, która potrwa do 30 kwietnia.

Ogólnopolska Akcja "Wyglądam dobrze, Czuję się lepiej"

Ogólnopolska Akcja "Wyglądam dobrze, Czuję się lepiej" to akcja społeczna Pań, które kupując sobie Zabieg Rejuvenate australijskiej Metody Intraceuticals i do domu Krem Wiążący Wilgoć - tym samym ofiarowują taki sam zabieg osobom po ukończonej terapii nowotworowej.

 

Akcja trwa w dniach 2 listopada - 4 grudnia br.

Testy: Wpływ Metody Intraceuticals na stan zdrowia i psychiki pacjentów po terapiach nowotworowych.

Wiosną tego roku Kosmoprof pod nadzorem onkologa - Profesora dr hab. Dariusza Iżyckiego przeprowadził Testy Kliniczne, których celem było zbadanie wpływu Metody Intraceuticals na stan zdrowia i psychiki pacjentów po radioterapii i chemioterapii oraz jej ewentualne zarekomendowanie tej grupie chorych. Poszukiwano także odpowiedzi na pytanie, czy i w jakim stopniu Metoda Intraceuticals może zmniejszyć skutki radioterapii i chemioterapii widoczne na skórze pacjentek, zrównoważyć ich obniżone samopoczucie oraz przyspieszać procesy gojenia.

Nowe Gabinety i SPA

Przedstawiamy Nowe Gabinety i SPA, które dołączyły do grona Intraceuticals:

Maski pod oczy i usta

Dwie ukierunkowane i silne maski do głębokiego nawadniania i odżywiania delikatnej skóry wokół oczu i ust. Skuteczne składniki ujędrniają, zrewitalizują i wypełnią zmarszczki.

Tydzień promocji z magazynem JOY

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowego tygodnia specjalnej promocji na zabieg Intraceuticals. W styczniowym wydaniu miesięcznika JOY znajduje się specjalny kupon, który umożliwia wykonanie zabiegu z 15% rabatem. Lista miejsc, które są partnerami Intraceuticals i JOY w ramach tej specjalnej akcji rabatowej znajduje się poniżej. Tydzień promocji trwa od 9 do 16 stycznia. Zapraszamy do gabinetów, klinik i SPA, w których dostępna jest gwiazdorska metoda odmładzania skóry Intraceuticals!

Akcja Intraceuticals w Avanti

Intraceuticals wspólnie z Avanti - z jednym z najpopularniejszych magazynów dla kobiet, przedstawia nową ideę pielęgnacji opartej na nawadnianiu skóry. W specjalnym dodatku poświęconym profesjonalnym metodom dbania o skórę prezentujemy wyjątkowe efekty zabiegu Intraceuticals. Razem z naszymi partnerami rekomendujemy czytelniczkom wybrane gabinety i centra pielęgnacji. Można w nich nie tylko wykonać nasz unikalny zabieg, ale także porozmawiać z profesjonalistą o kondycji skóry oraz najlepszych sposobach jej nawadniania i odmładzania stworzonych przez markę Intraceuticals.

Metodę Intraceuticals rekomendują najlepsi eksperci

Metodę Intraceuticals rekomendują najlepsi eksperci makijażu i kreowania wizerunku - jedną z jej ambasadorek jest Gina Brooke - znana ze swojej ścisłej współpracy z Madonną. Również w Polsce Intraceuticals doceniają specjaliści wizażu, a metoda jest obecna na planach zdjęciowych.

Boostery Intraceuticals

Wzmocnione Serum zabiegowe Rejuvenate, tzw. Booster oraz Boostery domowe stworzono specjalnie dla zaspakajania różnorodnych potrzeb i oczekiwań lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek oraz Klientów Końcowych na całym świecie.

Nowa odsłona linii Opulence

Intraceuticals sięgnęło po peptydy czyli ? jak się dzisiaj uważa przyszłość farmakologii i kosmetyki. Unowocześniono linię Opulence, czyli zabieg i pielęgnacje domową na problemy pigmentacyjne, na nierównomierny koloryt skóry z jednoczesnym nawadnianiem, napinaniem i zagęszczaniem skóry.