Intraceuticals

Nowa odsłona linii Opulence

Intraceuticals sięgnęło po peptydy czyli ? jak się dzisiaj uważa przyszłość farmakologii i kosmetyki. Unowocześniono linię Opulence, czyli zabieg i pielęgnacje domową na problemy pigmentacyjne, na nierównomierny koloryt skóry z jednoczesnym nawadnianiem, napinaniem i zagęszczaniem skóry.

Zmieniono jej skład wprowadzając składniki zwiększające skuteczność zwalczania niedoskonałości skóry. Linię wzbogacono o innowacyjny peptyd biomimetyczny, nonapeptyd-1. To składnik pomocny w długoterminowej obronie przed niechcianymi przebarwieniami skóry. Redukuje szary koloryt, zmniejsza widoczność plam słonecznych, piegów. Nawadnia i nadaje sprężystość oraz wygładza.

Nowa odsłona linii OpulenceW linii Opulence pojawił się jeszcze jeden peptyd - peptyd z marchwi, który razem z pochodną witaminy A tworzy kompleks Vitazyme? A Plus. Polipeptyd ten zwiększa absorpcję i retencję witaminy A oraz jej stabilność, dzięki czemu wzrasta skuteczność działania tej witaminy w skórze. Przekłada się na redukcję uszkodzeń słonecznych, nawilżanie i zapobieganie podrażnieniom.

Szczaw kędzierzawy wymieniono na skuteczniejszy szczaw kanadyjski. Zyskano w ten sposób lepsze rozjaśnianie skóry bez jakichkolwiek niepożądanych efektów ubocznych. Ogranicza zarówno produkcję melaniny (opalenizna) jak i zaczerwienienie skóry (rumień).

Linię Opulence wzbogacono także o nowy produkt - Daily Serum, którego rezultatem jest głębokie nawodnienie i rozświetlenie skóry, widoczne już po pierwszej aplikacji.