Intraceuticals

Intraceuticals jest tylko jeden!

 

Aby lepiej poznać akcję, obserwuj naszego fanpage'a!

 

Intraceuticals jest tylko jeden, bo to w nim wszystkie serum są porcjowane. Dlaczego? Formuły przeciwutleniaczy w tych serum  dostosowano do różnych dróg ich absorpcji przez skórę. Witaminy młodości i anty-utleniacze w buteleczkach wielokrotnie otwieranych nie mają szans zachować się w postaci wyjściowej i ulegają degradacji.

 

Intraceuticals jest tylko jeden, bo jest nie tylko infuzją tlenową. Jest unikalną, niepowtarzalną metodą anty-starzeniowej pielęgnacji skóry, której jak dotąd nikomu nie udało się skopiować!

 

Intraceuticals jest tylko jeden - jako pierwszy znalazł sposób na przeniesienie kwasu hialuronowego w głąb skóry.

 

 

Intraceuticals jest tylko jeden - ma Wyjątkowe Serum: kompozycję różnych hialuronianów, która….

- wnika szybciej niż tradycyjne formy kwasu hialuronowego

- przyspiesza proliferację i regenerację komórek, które syntetyzują komponenty skóry (fibroblasty)

- przyspiesza i poprawia syntezę elastyny oraz globalne nawilżanie i elastyczność

- poprawia modulację komponentów skóry (regulacja enzymów kolagenazy i elastazy)

 

Intraceuticals jest tylko jeden, bo to właśnie w nim po raz pierwszy użyto kwasu hialuronowego do uzupełnienia zasobów tego kwasu w skórze i po raz oraz pierwszy kwas ten stał się nośnikiem dla innych substancji.

 

Wszystkie serum Intraceuticlas mają w sobie tak skalibrowany kwas hialuronowy (waga cząsteczki), że może on przyłączyć do siebie inne składniki (np. anty-utleniacze) i przenieść je w głąb skóry. Użyty w Intraceuticals kwas hialuronowy nie jest solą lecz bezpośrednią kwasową formą hialuronianu. Molekuła jest mała, ale stanowi bardzo solidną i stabilną formę.

 

Jeśli kwas jest „za mały” nie jest w stanie tego zrobić lub połączenie po drodze rozpadnie się. Zbyt duży – niczego do siebie nie przyłączy.

 

 

Intraceuticals jest tylko jeden , bo tylko w nim zachodzą interakcje hialuronianów z ich głównym receptorem komórkowym CD44. Tylko odpowiednia waga cząsteczki pozwala temu samemu hialuronianowi połączyć się z wieloma receptorami CD44, wzmacniając tę interakcję.

Intraceuticals jest tylko jeden, ponieważ był pierwszą na rynku koncepcją odmładzania skóry z użyciem tlenu, rożnych hialuronianów i antyutleniaczy

Intraceuticals jest tylko jeden, bo jako pierwszy zastosował tlen hiperbaryczny w kosmetyce i wykorzystał go także do aplikacji oraz transportu składników aktywnych w głąb skóry.

Intraceuticals jest tylko jeden, bo tylko w jego koncepcji pielęgnacji podstawą jest budowa warstw hiauluronowych w skórze

Intraceuticals jest tylko jeden i to on stał się Zabiegiem Gwiazd światowego formatu.

 

celebr