Intraceuticals

Sylwia Rakowska Ambasadorką Marki Intraceuticals!

Sylwia Rakowska jest wizażystką, kreatorką wizerunku i makijażu gwiazd, ekspertką wizażu fotograficznego i scenicznego. Od wielu lat współpracuje z największymi nazwiskami show-biznesu – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzy makijaż do sesji zdjęciowych dla najlepszych marek, projektantów i magazynów mody.
Swoją wiedzę i doświadczenie w mistrzowskim makijażu zdobyła podczas kilkuletniego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Jej praca w Nowym Jorku umożliwiła jej współpracę w sesjach dla takich magazynów jak Vogue, Elle, Marie Claire i takich marek jak DKNY czy Oscar de La Renta. Jej makijaż uzupełniają pokazy mody dla takich projektantów jak Michael Kors, Marc Jacobs, Celine i Sonia Rykiel.
Zaufały jej takie gwiazdy jak: Winona Ryder, Olivia Wilde, Benjamin Bratt czy John Malkovich. W Polsce jest wizażystką między innymi: Alicji Bachledy-Curuś (aktorka), Ewy Chodakowskiej (trenerka fitness), Kingi Preiss (aktorka), Meli Koteluk (piosenkarka). Współpracowała również z Michałem Żebrowskim (aktor) i Piotrem Głowackim (aktor).
 
Jej profil na Facebook’u i Instagramie: