Intraceuticals

Metodę Intraceuticals rekomendują najlepsi eksperci

Metodę Intraceuticals rekomendują najlepsi eksperci makijażu i kreowania wizerunku - jedną z jej ambasadorek jest Gina Brooke - znana ze swojej ścisłej współpracy z Madonną. Również w Polsce Intraceuticals doceniają specjaliści wizażu, a metoda jest obecna na planach zdjęciowych.

Pomaga zachować modelkom promienny wygląd skóry, regeneruje ją, nawilża i chroni przed niekorzystnymi efektami długotrwałego kontaktu z mocnymi kosmetykami makijażowymi. Ułatwia przy tym wykonanie idealnej stylizacji.

Zapraszamy na plan sesji zdjęciowej, której partnerem pielęgnacyjnym była marka Intraceuticals i Kosmoprof. Zdjęcia inspirowały się stylem gwiazd, które w najsilniejszy sposób kojarzą się z kosmopolitycznym duchem Nowego Jorku, dlatego odniesieniem był wizerunek takich osobowości jak Sarah Jessica Parker czy Rita Ora. Wspólnie z Sylwią Szymkowiak, kosmetologiem Kosmoprof i ekspertowi metody Intraceuticals kompleksowo zadbaliśmy o skórę modelek. Efektem są fantastyczne zdjęcia, które w idealny sposób oddają charakter znanych nowojorskich trendsetterek.