Intraceuticals

Maski pod oczy i usta

Dwie ukierunkowane i silne maski do głębokiego nawadniania i odżywiania delikatnej skóry wokół oczu i ust. Skuteczne składniki ujędrniają, zrewitalizują i wypełnią zmarszczki.

 

 

Maska na oczy

 

NAWADNIA - UJĘDRNIA - REWITALIZUJE - CHRONI

Doskonała kuracja pod oczy. Niweluje ciemne kręgi i opuchliznę pod oczami. Głęboko nawilża, wypełnia drobne zmarszczki i wygładza skórę. Odświeża, wzmacnia i usuwa oznaki zmęczenia oczu.

 

Kluczowe składniki:

Sorbitol (algi) - skuteczny humektant. Nieustannie przyciąga i wiąże wilgoć w skórze. Przynosi uczucie chłodu i świeżości. Pozostawia skórę aksamitnie gładką, wilgotną i nawodnioną.

Kolagen - z hydrolizowanego białka pszenicy. Pomaga przywrócić skórze objętość, elastyczność i napięcie. Ujędrnia ją i napina w delikatnych rejonach pod oczami.

Stosowanie: Pod oczy na 10-15 minut,po dokładnym oczyszczeniu skóry.

 

Maska na usta

 

NAWADNIA - KOI - WYPEŁNIA - CHRONI

Działa korzystnie na usta i ich okolice.

Usta: definiuje ich kształt. Przeciwdziała odwodnieniu. Likwiduje suchość i spękanie. Przywraca naturalny kolor. Nadaje objętość oraz uczucie wypełnienia i napięcia.

Okolice ust: ujędrnia i uelastycznia. Przeciwdziała starzeniu się. Redukuje cienkie linie i zmarszczki. Odmładza i rozjaśnia skórę.

 

Kluczowe składniki:

Propolis - daje ulgę podrażnionej skórze, łagodzi swędzenie powiązane z suchością i popękaniem. Uspokaja zaczerwienienie, rewitalizuje usta i skórę wokół nich.

Witamina C - stabilna jej forma. Ma silne działanie antyoksydacyjnie, przeciw-starzeniowe i rozjaśniające. Przywraca ustom prawdziwie naturalny kolor.

Kwas hialuronowy - głęboko nawadnia i likwiduje cienkie linie wokół ust

Brązowe algi - wypełniają zmarszczki wokół ust, zwiększają przepływ krwi i pomagają zdefiniować ich linię.

Kolagen - z hydrolizowanego białka pszenicy. Pomaga przywrócic? skórze obje?tos?c?, elastycznos?c? i napięcie.

Stosowanie: Na usta na 10-15 minut, po dokładnym oczyszczeniu skóry.